Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, rozpoczynającą się wspólną modlitwą w Godzinie Miłosierdzia
- godz. 15.00.

2. Zapraszamy na Msze św. „kolędowe” w intencji Parafian. W poniedziałek, o godz. 18.00 będziemy modlić się za Mieszkańców ulic: Janusza Meissnera, Seniorów Lotnictwa i Spadochroniarzy, we wtorek ulicy Ślicznej, w środę ulic: Ostatniej, Ogrodniczej, Ładnej i Szkółkowej, w piątek Tadeusza Kantora, a w sobotę Mogilskiej, Czyżyńskiej, Stefana Janusa i Stefana Łaszkiewicza. Kapłani, po Mszy św. udzielą indywidualnego błogosławieństwa. Przypominamy też, że istnieje możliwość spotkania i rozmowy z duszpasterzami po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii lub kancelarii.

3. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w niedzielę, z dodatkową Mszą św. o godz. 15.30, dla rodzin z Domowego Kościoła. W tym dniu poświęcimy kredę i kadzidło, które będzie rozprowadzała Liturgiczna Służba Ołtarza. Ofiarami na tacę i do skarbony wspieramy misje i dzieło Kolędników Misyjnych.

4. W pierwszy piątek miesiąca, dodatkowa Msza św., dla uczniów szkół podstawowych będzie o g. 17.00. Spowiedź przed Mszami św. Chorych, z którymi kapłani ustalili wizytę odwiedzimy przed południem.

5. W przyszłą niedzielę, dodatkowa Msza się dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii św. będzie o godz. 15.30.

6. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Parafialnego Chóru „Gaudete” i naszego Pana Organisty, również w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

7. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką, w tym nowy numer Żywego Słowa oraz dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Stasia.

8. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Julian Oleś, Barbara Ostańska-Suchoń, Aleksandra Bomba i Maria Szczygieł-Jakubowska. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…