Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Zapraszamy na parafialne kolędowanie, dzisiaj o godz. 17.00. Prowadzić je będą Chór „Gaudete”, Schola „Nutki z Wieczystej” i Pan Bartłomiej Banek – Organista.

2. Msze św. „kolędowe” w intencji Parafian odprawiane będą w następującym porządku: w poniedziałek, o godz. 18.00 modlimy się w intencji Mieszkańców alei Jana Pawła II oraz ulic Mariana Markowskiego, Stanisława Lema 5 i 5A i prof. Michała Życzkowskiego, we wtorek ulic Klemensa Janickiego i Pawła Włodkowica, w środę ulicy Ugorek, w czwartek Ułanów i Łąkowej, w piątek Fiołkowej. Kapłani, podczas Mszy udzielają indywidualnego błogosławieństwa. Przypominamy o możliwości spotkania i rozmowy z duszpasterzami po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii lub kancelarii.

3. Dziękujemy za zrozumienie potrzeb Kościoła i parafii i składane ofiary, podczas Mszy kolędowych, na tacę i wpłacane na konto.

4. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie będzie miała Wspólnota Adoracji Moria. Zapraszamy wszystkich przynależących i tych którzy chcieliby do niej dołączyć.

5. Centrum Kultury Calasanz organizuje zimowisko dla dzieci, w Kościelisku, w dniach od 24 do 29 stycznia. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy i informacje w biurze Centrum.

6. Instytut Wspierania Rozwoju przy Wydawnictwie Espe, organizuje warsztaty z komunikacji interpersonalnej. Odbędą się one w dniach 15 i 16 stycznia. Więcej informacji na stronie internetowej Instytutu i TUTAJ.

7. Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja dzieci do klasy I na rok szkolny 2022/2023 do Szkoły Podstawowej nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek, mieszczącej się na terenie naszej parafii. Do 03.02.2022 r. można składać w sekretariacie szkoły uzupełniony kwestionariusz kandydata, który jest udostępniony na stronie szkoły: http://www.sp45.pl 

8. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką.

9. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarła: śp. Władysława Rutkowska. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…