Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Informacje dla Mam

Wznawia spotkania grupa Mam z Wieczystej. Mamy z niemowlakami i małymi dziećmi oraz spodziewające się narodzin swoich pociech spotykają się w środy od godz. 9.30 do 11.30 (modlitwa Anioł Pański i błogosławieństwo dzieci jest ostatnim punktem niedokończonych rozmów). Serdecznie zapraszamy.

W najbliższy wtorek Mamy z Wieczystej zapraszają na spotkanie wraz ze poczęstunkiem z okazji Dnia Matki. Tematem przewodnim spotkania będą potrzeby mamy, a gościem specjalnym będzie Iga Stolar-Łypczak, publicystka, mama pięciorga dzieci, która podzieli się swoim doświadczeniem organizacji dnia licznej rodziny, tak by zaopiekować się również sobą.

Mamy z Wieczystej zapraszają w najbliższy wtorek 13.03.2018 roku na spotkanie z Klaudią Leszczyńską, autorką bloga Kucharenka.pl, która zachęci do tworzenia soków w domu. Przewidziana jest także mała degustacja.

Mamy z Wieczystej zapraszają we wtorek 5 grudnia 2017 roku o godz. 10:30 na spotkanie z Mikołajem, który będzie wręczał podpisane prezenty przyniesione przez rodziców.

W najbliższy wtorek 28 listopada 2017 roku, Mamy z Wieczystej zapraszają na godz. 10:30 do salki dolnego kościoła na inspirujące spotkanie kulinarne z gościem, który podpowie zdrowe przepisy na okres świąt.

We wtorek 21 listopada 2017 roku, gościem Mam z Wieczystej będzie ratownik medyczny, który przypomni zasady pierwszej pomocy oraz opowie o udziale rodziców w procedurach medycznych. Zapraszamy na 10:30 do salki dolnego kościoła.

Mamy z Wieczystej serdecznie zapraszają na spotkanie z logopedą, które odbędzie się wyjątkowo w CZWARTEK 26 października 2017 roku o godzinie 10:30 w sali dolnego kościoła.

Grupa Mam z Wieczystej zaprasza wszystkie mamy z małymi dziećmi oraz te spodziewające się maluszka w najbliższy wtorek (05.09) o 10:30 na pierwsze powakacyjne spotkanie, które będzie miało charakter organizacyjny.