Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, w Dniu Papieskim, przed kościołem prowadzona jest kwesta na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży „Dzieło Nowego Tysiąclecia". Dziękujemy wpłacającym i kwestującym – Akcji Katolickiej i młodzieży. O godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

2. Za tydzień, Liturgiczna Służba Ołtarza będzie rozprowadzać kremówki z cytatami św. Jana Pawła II, przy zachowaniu wymogów sanitarnych.

3. Informujemy, że Stacje Męki Pańskiej w Parku Lotników, które powstały ku pamięci św. Jana Pawła II, po odnowieniu wróciły na swoje miejsce. Dziękujemy Pani Zofii Ścigalskiej za podjęte starania i wszystkim, którzy zawieszali stacje. Zachęcamy do indywidualnego odprawiania Drogi Krzyżowej.

4. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15 i od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30. We wtorki, środy i czwartki modlitwę prowadzą dzieci.

5. W środę, 13 października będzie Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.15 modlitwa różańcowa, a po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i ze świecami.

6. W czwartek, w Dniu Edukacji Narodowej pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach, katechetach i pracownikach oświaty.

7. W sobotę, wspominamy bł. Piotra Casaniego, najbliższego współpracownika św. Józefa Kalasancjusza.

8. Młodzież klas II szkół ponadpodstawowych zapraszamy na spotkania przygotowujące do Bierzmowania w środy lub czwartki na godz. 19.00.

9. W sobotę, wraz ze Wspólnotą Odnowy „Wieczyste Przymierze”, zapraszamy na uwielbienie i modlitwę wstawienniczą i o uzdrowienie. Więcej informacji na plakatach.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer Głosu Ostrej Bramy oraz dla dzieci Stasia i Małego Gościa Niedzielnego.

11. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli: śp. Witold Karkuszewski i Anna Majdzińska. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”