Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Dzisiaj od o godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, Godzina Miłosierdzia, następnie adoracja w ciszy i o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15. We wtorki, środy i czwartki modlitwę prowadzą dzieci. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza modlimy się z wiernymi, którzy później kończą naukę lub pracę.

W środę o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie wolontariatu. Zapraszamy wszystkich którzy pomagają i chcą włączyć się w dzieło pomocy bliźnim.

W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, święto wszystkich przynależących do Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 8.00 dodatkowy różaniec dla modlących się w Różach. O godz. 17.15, na nabożeństwie różańcowym poświęcimy różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii.

Jest to równocześnie pierwszy czwartek miesiąca. Liturgiczną Służbę Ołtarza i ich rodziny zapraszamy na wieczorną Mszę św. podczas której będziemy dziękować za dar Eucharystii i prosić o powołania.

W czwartek o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie duszpasterstwa akademickiego i duszpasterstwa młodych pracujących. Serdecznie zapraszamy.

W piątek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkania Wspólnoty adoracji Moria. Zapraszamy osoby, które chcą pogłębiać ducha modlitwy i jeszcze nie znalazły swojego miejsca w innych wspólnotach.

W przyszłą niedzielę, 10 października, o godz. 15.30 będzie Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w naszej parafii.

Za tydzień, jak słyszeliśmy, przypada Dzień Papieski. Z tej racji przed kościołem będzie przeprowadzona kwesta na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia" dla uzdolnionej młodzieży. Dzisiaj możemy wysłuchać świadectwa stypendystów.

W dniach od 15 do 17 października odbędą się 21 Spotkania Młodzieży Pijarskiej pod hasłem „Blisko Ciebie”. Zapraszamy młodzież szkól średnich. Zapisy i więcej informacji w zakrystii i u o. Piotra Wiśniowskiego.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj szczególnie do nowego numeru parafialnej gazety „Głosu Ostrej Bramy”.

W tym tygodniu z naszej parafii zmarły: śp. Genowefa Foszczyńska i Stefania Wachala. Polećmy je Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”