Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, o godz. 16.00 będzie dodatkowa Msza św. O godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca w kaplicy św. J.Kalasancjusza, a o 17.30, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu modlitwy o powołania do kapłaństwa.

2. W najbliższym tygodniu pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Módlmy się też o powołania z naszej parafii.

3. W czwartek o godz. 18.45 odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych.
O „Niewyczerpującym się źródle, czyli o Najświętszym Sakramencie” opowie o. Adam Langhammer.

4. W sobotę rozpoczyna się miesiąc poświęcony czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach majowych, które odprawiane będą w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30.

5. W pierwszą sobotę maja wznawiamy nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. Nabożeństwo to, jest wynagradzaniem Niepokalanemu Sercu Maryi oraz odpowiedzią na objawienia w Fatimie. Będzie odprawiane po Mszy św. o godz. 8.00. Na Mszy św. wieczornej i podczas adoracji do godz. 21.00, będziemy modlić się w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych.

6. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

7. W poniedziałek, 3 maja obchodzić będziemy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte według porządku niedzielnego.

8. Wszystkich Maturzystów zachęcamy, aby dołączyli do Duchowej Adopcji i uzyskali modlitewne wsparcie Pijarów, na czas egzaminu dojrzałości. Więcej informacji i zapisy na stronie maturzysci.pijarzy.pl.

9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. W zakrystii, możemy nabyć, miedzy innymi, nowy numer Małego Gościa Niedzielnego - dla dzieci oraz Żywego Słowa.

10. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarły: śp. Maria Sobień i Alicja Bohusz-Dobosz. Polećmy je Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek…