Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

  1. Dzisiaj, zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o powołania, o godz. 17.30. W całym tygodniu pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. 
  1. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. Prosimy o modlitwę w intencji o. Jerzego Dziury, który w tym dniu obchodzi imieniny. 
  1. W środę o godz. 17.00, Ksiądz Biskup Robert Chrząszcz udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów i ich rodzin. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. 
  1. W czwartek, obchodzimy święto św. Marka. W tym dniu odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Zapraszamy chętnych na godz. 19.00, do kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
  1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębiać ducha modlitwy na adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję, prowadzoną przez Wspólnotę Adoracji Moria. 
  1. Za tydzień, O godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
  1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli: śp. Irena Krasnodębska, Tadeusz Pierzchalski, Barbara Dziukiewicz i Stanisława Binkiewicz-Partyka. Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek...