Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Dziękujemy o. Rafałowi Roszerowi za głoszenie słowa Bożego i zachęcamy do wsparcia Stowarzyszenia Parafiada, w którego działaniach aktywnie uczestniczy Liturgiczna Służba Ołtarza z naszej parafii. 
 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania w domach i rodzinach Pisma św. O godz. 17.30, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, odmówimy akt zawierzenia życia nienarodzonych dzieci Bożemu Miłosierdziu i będziemy mogli złożyć podpisy pod tym aktem. Zachęcamy też do indywidualnego zawierzania życia dzieci i składania podpisów na stronie internetowej parafii. 
 1. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy wszystkich przynależących i tych, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty. 
 1. W czwartek, o godz. 19.00 rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary, czyli cykl 8 spotkań, których celem jest ożywienie wiary, otwarcie na obecność Ducha Świętego i uczestnictwo w modlitwie o wylanie darów Ducha. Spotkania będą odbywać się we czwartki, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. Seminarium poprowadzi wspólnota Odnowy z naszej parafii wraz z zaproszonymi gośćmi. Serdecznie zapraszamy. 
 1. W sobotę, 20 kwietnia, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej będzie obchodził Jubileusz 25 lat posługi, działalności i formacji. Z tej racji zapraszamy Parafian na Mszę św. dziękczynną, o godz. 18:00 i agapę ze wspomnieniami. 
 1. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o powołania kapłańskie, również z naszej parafii. 
 1. Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów zaprasza chętnych, a w szczególności tegorocznych ósmoklasistów, do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się 20 kwietnia w godz. od 9:00 do 14:00 w szkole, przy ul. Akacjowej 5 w Krakowie. 
 1. Zachęcamy do zapoznania się z apelem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o modlitwę w intencji ochrony życia osób nienarodzonych oraz Edyktem Metropolity Krakowskiego dotyczącym procesu beatyfikacyjnego Heleny Kmieć
 1. Osoby, które chcą uczestniczyć w uroczystości beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza, na zakończenie Kongresu Eucharystycznego, 15 czerwca, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego prosimy o zapisywanie się w zakrystii. 
 1. Prasa katolicka jest dostępna w zakrystii. 
 1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli: śp. Janina Skalska, Marian Duda, Janina Jamróz, Zbigniew Jastrząb, Władysława Magiera, Janusz Zakrzewski i Aleksandra Tomczyk. Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek