Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Dzisiaj, o godz. 16.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
 1. W poniedziałek, wspominamy św. Paulę Montal – Założycielkę Sióstr Pijarek. 
 1. W środę, o godz. 19.30, w Multikinie odbędzie się projekcja filmu „Powołany 2”. Na hasło Dobry Pasterz, bilety będą dostępne w cenie 15 złotych. 
 1. W piątek, jako pierwszy miesiąca, Msza św. dla dzieci o godz. 17.00. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. Drogę Krzyżową dla ogółu wiernych, po wieczornej Mszy św. poprowadzi Liturgiczna Służba Ołtarza. Spowiedź przed Mszami i od godz. 16.30. Chorych w domach odwiedzimy przed południem. 
 1. W pierwszą sobotę miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00 modlimy się w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych
 1. W przyszłą niedzielę, od godziny 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
 1. Od jutra wznawiamy spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki – jeden dzień do wyboru – na godzinę 18.45, do sal w dolnym kościele. 
 1. Zapraszamy Parafian na pielgrzymkę do Bazyliki Krzyża Świętego w Mogile, która odbędzie się 16 marca br. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń. Zapisy w zakrystii. 
 1. Do skarbony serca możemy składać ofiary na kwiaty do kościoła i do Grobu Pańskiego. 
 1. Ze stolika przy wejściu do kościoła możemy zabrać broszury zapowiadające Kongres Eucharystyczny. 
 1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. 
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarł śp. Mieczysław Niećwieja. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…