Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dziękujemy rodzicom Liturgicznej Służby Ołtarza za pomoc w dzisiejszym liczeniu wiernych.

3. W środę, obchodzimy święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

4. W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa Msza św. dla dzieci będzie o godz. 17.00. Zapraszamy na nią szczególnie dzieci z klas IV wraz z rodzicami. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. Chorych odwiedzimy przed południem.

5. W piątek rozpoczniemy Nabożeństwa różańcowe. O godz. 17.30 będzie modlitwa różańcowa dla dzieci. Po wieczornej Mszy św. będzie adoracja i różaniec prowadzony przez rodziny Domowego Kościoła z naszej archidiecezji. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie rodziny przynależące do Kręgów rodzin oraz te małżeństwa, które chciałyby przyłączyć się do wspólnoty.

6. W pierwszą Sobotę Miesiąca nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. O godz. 17.15 Nabożeństwo różańcowe. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji do godz. 21.00 modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych.

7. Przypominamy młodzieży z klas VIII o spotkaniach przygotowujących do Bierzmowania. Jeszcze w tym tygodniu możemy zapisać się do grona kandydatów w poniedziałek lub środę, lub czwartek w sali pod kościołem o godz. 18.30.

8. CKC Centrum Kultury Calasanz zaprasza na gimnastykę rehabilitacyjną seniorów we wtorki o godz. 17.00.

9. Parafialny Klub Sportowy Porta prowadzi nabór uczniów szkół podstawowych do sekcji tenisa stołowego i siatkówki. Więcej informacji na stronie internetowej parafii i w biurze Centrum Kultury Calasanz.

10. Od dzisiaj przyjmujemy intencje mszalne na pierwsze półrocze 2022 roku.

11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka. Dzieciom polecamy nowy numer Stasia i Małego Gościa Niedzielnego.

12. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli: śp. Anna Gawlik, Zofia Kurdewan i Andrzej Wolak. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”