Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, w odpowiedzi na apel Arcybiskupa, ofiarami do skarbony - serca możemy wesprzeć poszkodowanych w pożarze, mieszkańców Nowej Białej.
O godz. 17.00, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. Zapraszamy do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństw czerwcowych, po wieczornych Mszach św.

3. We wtorek obchodzimy uroczystość świętych Piotra i Pawła. W tym dniu imieniny świętują o. Piotr Górka i o. Piotr Wiśniowski. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się w intencji powołań.
Od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta.
- W piątek możliwość spowiedzi podczas Mszy św. porannych i od godz. 17.30. Chorych odwiedzimy przed południem, po wcześniejszych ustaleniach z potrzebującymi posługi.
- W sobotę, w święto św. Tomasza Apostoła, nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy świętej o godz. 7.30. Wieczorem, podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji do godz. 21.00 modlimy się w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych.

5. W związku z rozpoczynającymi się wakacjami, przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 18.00! Msza św. wieczorna będzie tylko o godz. 19.15. W dni powszednie lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

6. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki od godz. 19.00 do 20.00, a w środy i soboty od godz. 9.00 do 10.00. Informacje o zmianach znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer parafialnej gazety Głos Ostrej Bramy. Dzieciom polecamy wakacyjne numery Stasia i Małego Gościa Niedzielnego.

8. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli: śp. Leszek Tomasikiewicz, Jadwiga Wodzińska - Balon i Zofia Stachowicz. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…