Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Z dniem dzisiejszym zostaje odwołana dyspensa od obowiązku uczestnictwa w Mszach św. w niedziele i uroczystości.

2. Dzisiaj, o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie zapraszamy do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.

3. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

4. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu, o godz. 18.45 odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych. Tym razem będzie o sakramencie kapłaństwa.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 10.00 Mszę św. będzie miała Szkoła Podstawowa nr 114, a o godz. 12.00 Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek. W tym dniu zapraszamy uczniów innych szkół, a także wychowawców, nauczycieli oraz rodziców do modlitwy za miniony rok.

6. W sobotę, o godz. 18.00 uroczystą Mszę św. z racji Jubileuszu 50-lecia kapłaństwa odprawi o. Jacek Raczek, były proboszcz naszej parafii. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.

7. W sobotę, po nabożeństwie czerwcowym adorację i konferencję poprowadzi Wspólnota Moria. Zapraszamy wszystkich spragnionych modlitwy.

8. W przyszłą niedzielę, na dodatkowej Mszy św. o godz. 16.00 zakończenie roku formacji będą miały Kręgi Domowego Kościoła z naszej parafii. Zapraszamy również inne rodziny, które chcą włączyć się do wspólnoty.

9. Wspólnota Odnowy w duchu Świętym dysponuje kilkoma miejscami na wyjazd wakacyjno-rekolekcyjny do Jeleniej Góry w dniach od 7 do 11 lipca. Więcej informacji w zakrystii.

10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy dla dzieci dwa nowe numery Stasia, w tym jeden wakacyjny.

11. Mobilne Centrum Diagnostyczne organizuje badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania będą w ambulansie, na parkingu przy kościele, w poniedziałek o godz. 15.00.

12. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli: śp. Piotr Śleboda i Ludwik Gaweł. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…