Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego i na adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 18.00. 
  1. Jutro, przypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  1. Wspólnota Adoracji Moria zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie w piątek, po wieczornej Mszy św. 
  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Rafała Roszera, który rozpocznie cykl kazań o Mszy św., w ramach Kongresu Eucharystycznego. Będziemy też mogli wesprzeć finansowo działania Stowarzyszenia Parafiada, prowadzonego przez nasz Zakon. O godz. 15.30 będzie Msza św. dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św.   
  1. Zapraszamy parafian, którzy chcą ożywić i umocnić wiarę oraz otworzyć się na obecność Ducha Świętego na Seminarium Odnowy Wiary. Poprowadzi je wspólnota Odnowy „Wieczyste Przymierze” wraz z zaproszonymi gośćmi. Rozpoczęcie w czwartek, 18 kwietnia o godz. 19.00, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
  1. Zapraszamy młodych powyżej 16 roku życia do udziału w Międzynarodowym Spotkaniu Młodzieży Pijarskiej na Węgrzech, w dniach od 22 do 28 lipca br. Więcej informacji u o. Rafała. 
  1. Informujemy, że decyzją Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego został ustalony nowy przebieg granic parafii, stwierdzający przynależność wiernych zamieszkałych na terenie zawierającym się pomiędzy al. Jana Pawła II, ul. Stanisława Lema i naturalnymi granicami Parku Lotników Polskich oraz zabudować Tauron Areny do parafii Matki Bożej Ostrobramskiej. 
  1. Gratulujemy ośmiu ministrantom, którzy wczoraj otrzymali promocję lektorską. Życzymy im gorliwości w czytaniu i rozważaniu Słowa Bożego. Młodszym ministrantom gratulujemy zwycięstwa w turniej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza na poziomie Archidiecezji. Będą reprezentować Archidiecezję Krakowską w ogólnopolskich Mistrzostwach LSO. Życzymy im dalszych sukcesów. 
  1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej.