Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Dzisiaj, na wszystkich Mszach św. kończymy parafialne rekolekcje. Dziękujemy Łukaszowi Gołasiowi – Rekolekcjoniście za wszelką posługę i głoszone słowo. O godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym. 
 1. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszamy. 
 1. Od poniedziałku do środy, w naszym kościele odbędą się rekolekcje dla mężczyzn, organizowane przez Wspólnotę Droga Odważnych. Będą rozpoczynały się każdego dnia o godz. 19.00. W kolejne dni zostanie podjęta tematyka grzechu, zniewolenia i wyzwolenia. 
 1. W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra, apostoła. 
 1. W piątek, o godz. 17.15 Droga Krzyżowa dla dzieci. Drogę Krzyżową dla ogółu wiernych, po wieczornej Mszy św. poprowadzi Akcja Katolicka. 
 1. W sobotę, Wspólnota Adoracji Moria zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z konferencją. Rozpoczęcie po wieczornej Mszy św. 
 1. W przyszłą niedzielę, o godz. 16.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
 1. W środę, 28 lutego o godz. 19.30, w Multikinie odbędzie się projekcja filmu „Powołany 2”. Na hasło Dobry Pasterz, bilety będą dostępne w cenie 15 złotych. 
 1. Parafia Najświętszego Imienia Maryi organizuje pielgrzymkę do Medziugorje, w dniach od 4 do 12 maja. Więcej informacji na plakatach. 
 1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. 
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Ewa Homola, Kazimiera Łopata, Tadeusz Bigaj, Bronisław Wnętrzak i Genowefa Chachlowska. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…