Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

  1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. 
  1. Uczniów klas 7, 8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich, zapraszamy na kolejne spotkanie powstającej grupy oazy młodzieżowej. Odbędzie się ono w piątek, o godz. 18.45, w sali pod kościołem. Poprowadzą je studenci związani z oazą. 
  1. Informujemy, że Wielki Post rozpoczniemy rekolekcjami, które poprowadzi Łukasz Gołaś – pallotyn. Potrwają one od środy popielcowej, 14 lutego, do niedzieli, 18 lutego. Prosimy o zarezerwowanie czasu i modlitwę za Rekolekcjonistę i wszystkich Parafian. 
  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Mszę św. w intencji Chorych i Starszych Parafian, z udzieleniem sakramentu namaszczenia, odprawimy w ramach rekolekcji, w sobotę 17 lutego, o godz. 10.00. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Polecamy dzieciom nowy numer Stasia i Małego Gościa Niedzielnego. Można też odebrać kolejny numer Echa z Afryki
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarły śp. Anita Rojowska, Irena Decyl i Małgorzata Cisowska. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…