Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Dzisiaj, o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, a o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
 1. Zachęcamy do wsparcia 11-miesięcznej Wiktorii, chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Zbiórka do puszek na ten cel, odbywa się dzisiaj, po każdej Mszy św. Dodatkowo przy głównym wyjściu można uiścić darowiznę za pomocą terminala płatniczego u jednego z wolontariuszy. Rodzina i przyjaciele serdecznie dziękują za otwartość serc. 
 1. W środę, o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie parafialnego Wolontariatu. Zapraszamy osoby, które pomagają i chcą włączyć się w pomaganie bliźnim. 
 1. W pierwszy czwartek miesiąca, wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza i ich rodzinami, na Mszy św. o godz. 18.00 dziękujemy za dar Eucharystii i wypraszamy nowe powołania do kapłaństwa, życia zakonnego i do wspólnoty Pijarów. W ramach adoracji Najświętszego Sakramentu, będzie odprawiona Godzina Święta. 
 1. W piątek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą o godz.: 6.30, 8.00, 9.00, 17.00 dla uczniów ze szkół podstawowych i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Jest to równocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy za posługę w naszej Parafii Siostrom: Loyola, Pijarkom, Serafitkom i Kanoniczkom Ducha Świętego. W tym dniu poświęcamy gromnice i ofiarami na tacę wspieramy zakony klauzurowe. 
 1. Okazja do spowiedzi, w piątek, jako pierwszy miesiąca, będzie przed Mszami św. i od godz. 16.30. Chorych w domach odwiedzimy przed południem. 
 1. W pierwszą sobotę miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji do godz. 21.00 modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. 
 1. W sobotę, odbędzie się pierwsze spotkanie przygotowujące do Bierzmowania dla uczniów klas I szkół ponadpodstawowych, w drugim roku przygotowania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 w salach pod kościołem. 
 1. Uczniom klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniom szkół średnich, przypominamy o spotkaniu powstającej grupy oazy młodzieżowej. Odbędzie się ono w piątek, o godz. 18.45, w sali pod kościołem. Poprowadzą je studenci związani z oazą. 
 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Odwiedziliśmy około 1000 mieszkań. Dziękujemy za życzliwe przyjmowanie, wspólną modlitwę i rozmowy. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto.   
 1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. 
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarł śp. Zbigniew Zieliński. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…