1. Dzisiaj:
- po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w październiku świętują swoje jubileusze, a za tydzień po Mszy o 8.00 i 9.30 zapraszamy na błogosławieństwo osób samotnych
- po południu, o 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

2. Zapraszamy na koncert organowy na nowym instrumencie w wykonaniu naszego organisty p. Bartłomieja Banka, który odbędzie się w dniu dzisiejszym, o godz. 16.00.

3. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele odprawiane są: dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla wszystkich wiernych – w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej. W niedziele o 17.15. Proponujemy także wspólne odmawianie różańca nieco później, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 19.30 w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza.

4. Jutro serdecznie zapraszamy osoby, które przynależą do Kręgu Misji Pijarskich, na spotkanie po Mszy wieczornej i różańcu do parafialnej kawiarenki.

5. Spotkanie osób działających w Wolontariacie Parafialnym odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.

6. Grupa „Mamy z Wieczystej” serdecznie zapraszaja na spotkanie z logopedą, które odbędzie się wyjątkowo w czwartek, 26 października o godzinie 10:30 w sali dolnego kościoła.

7. Od dzisiaj, wyłącznie w zakrystii, można zamawiać intencje Mszy Świętych na pierwsze półrocze przyszłego roku. Przyjmujemy także intencje Mszy Św. gregoriańskich oraz prosimy o wcześniejsze zgłoszenie mszy jubileuszowych.

8. Można już składać wypominki za zmarłych. Z tyłu kościoła są wyłożone koperty z kartkami. Prosimy o zaznaczenie, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. Kartki w kopertach z wypisanymi imionami zmarłych prosimy przynosić do zakrystii lub składać na tacę.

9. Posłuchajmy jeszcze komunikatu abpa Marka Jędraszewskiego: (w załączeniu)

10. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Józef Błaszczak i Tadeusz Bojak. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…