o. Andrzej Tupek
ur. 3.05.1972 r. Brzesko
Święcenia: 16.05.1998

Proboszcz Parafii
Rektor-Przełożony Wspólnoty Zakonnej
Asystent Prowincjalny d/s Duszpasterstwa Parafialnego i Edukacji Nieformalnej
Diecezjalny Moderator Domowego Kościoła

Zadania duszpasterskie:
Opiekun Kręgów Rodzin Domowego Kościoła
Odpowiedzialny za Wolontariat i Grupę Charytatywną


o. Andrzej Pilch
ur. 8.07.1954 r. Borzęta
Święcenia: 26.04.1980
Wicerektor Wspólnoty Zakonnej

Zadania duszpasterskie:

Asystent Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej
Opiekun Kręgów Rodzin Domowego Kościoła
Asystent grupy Rodzin Radia Maryja
Opiekun I Kręgu Biblijnego 

o. Jerzy Dziura
ur. 3.01.1944 r. Siepraw
Święcenia: 25.05.1969

Wikariusz Parafii

Zadania duszpasterskie:

Asystent Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa
Opiekun Róż Różańcowych

o. Piotr Wiśniowski
ur. 
Święcenia: 

Zadania duszpasterskie:

Katecheta w Gimnazjum nr 11
Przygotowanie młodzieży do bierzmowania (kl. III gimnazjum)
Odpowiedzialny za Duszpasterstwo Akademickie
Opiekun grupy "Wieczysta Młodzież"
Prezes Parafialnego Klubu Sportowego "Porta”

 

o. Piotr Górka

Zadania duszpasterskie:

Katecheta w LO nr 23
Przygotowanie młodzieży do bierzmowania (kl. I i II gimnazjum)
Opiekun grupy "Wieczysta Młodzież"

o. Dawid Borkowski

Zadania duszpasterskie:

Dyrektor Centrum Kultury CALASANZ
Katecheta w Szkole Podstawowej nr 114 i Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej "Uczeń"
Przygotowanie do I Komunii Świętej
Opiekun Służby Liturgicznej
Opiekun Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

 

BYLI Z NAMI

+ o. Jan Frączek
ur. 27.01.1937 r. Pisarzowa, zm. 28.08.2013 r.
Święcenia: 18.10.1961

+ o. Józef Guzik
ur. 26.03.1934 r. Rybitwy, zm. 24.06.2009 r.
Święcenia: 29.06.1963