Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Aktualności i ogłoszenia

 

Zbliża się dzień 1 listopada, a wraz z nim Uroczystość Wszystkich Świętych i jedna z piękniejszych polskich tradycji nawiedzania cmentarzy, pamięci i modlitwy za zmarłych.

W większości parafii niedziela poprzedzająca uroczystość Wszystkich Świętych jest obchodzona jako rocznica poświęcenia własnego kościoła. Nie znając dokładnie daty tego wydarzenia, pragniemy w ten sposób dziękować Panu Bogu za ten szczególny dzień w historii parafii, w którym jej świątynia została w sposób uroczysty poświęcona Jemu samemu – na Jego cześć i chwałę, a także dla dobra duchowego wszystkich aktualnie żyjących i przyszłych pokoleń parafian.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.

17 października 2020 roku ukazał się dekret Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego - Metropolity Krakowskiego...

Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15 i od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30.

We wtorek, 13 października Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.15 modlitwa różańcowa, a po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i ze świecami.

Przygotowanie do Bierzmowania w parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w roku szkolnym 2020/2021

Myślałeś kiedyś o tym, by zostać ministrantem albo lektorem? Chciałbyś służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu oraz pomagać księdzu w przebiegu liturgii?
Nie czekaj dłużej - to jest właśnie ta chwila! Zapraszamy Cię do naszej SŁUŻBY LITURGICZNEJ!
 
Czekamy na Ciebie po każdej Mszy Świętej w zakrystii oraz w najbliższy piątek o godzinie 17:00 podczas zbiórki w salce ministranckiej!

Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15. We wtorki i czwartki modlitwę prowadzą dzieci. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30, modlimy się z wiernymi, którzy później kończą naukę lub pracę. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w modlitwę różańcową.