Aktualności i ogłoszenia

W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione o 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00. Dzień ten przeżywany jest jako Dzień Świętości Życia i z tej racji w czasie Mszy Świętych o g. 9.30 i 18.00 będzie obrzęd przyjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Z okazji Kalasantyńskiego Roku Jubileuszowego Polska Prowincja Zakonu Pijarów zaprasza na Kongres Duchowości Młodych - Inspirowani Kalasancjuszem, który odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 1 maja 2017 w Krakowie.

Dzieci oraz rodziców zapraszamy na wycieczkę do Częstochowy, która odbędzie się w sobotę 25 marca 2017 roku.

Akcja Katolicka zaprasza parafian na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Limanowej, która odbędzie się 8 kwietnia (w sobotę).

Jutro (6 marca) mija dokładnie 400 lat odkąd istnieje Zakon Pijarów. Z tej racji chcemy Was zaprosić na jutrzejszą Mszę Świętą o godz. 18.00 do wspólnej modlitwy dziękczynnej za to wydarzenie.

W Środę Popielcową, rozpoczniemy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do soboty. Wygłosi je pijar, o. Eugeniusz Grzywacz.

Centrum Kultury CALASANZ organizuje wycieczkę dla dzieci, do kopalni soli w Wieliczce...

W najbliższy piątek rozpoczynamy kolejny cykl „Katechez w obrazach”. Prowadził je będzie pijar – o. Eugeniusz Grzywacz. Katecheza piątkowa rozpocznie się o godz. 19.00.