1. Dzisiaj:
- po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy
w październiku świętują swoje jubileusze.
- po południu, o 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które w naszym kościele odprawiane są: dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla wszystkich wiernych – w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej. W niedziele o 17.15. Proponujemy także wspólne odmawianie różańca nieco później, codziennie od poniedziałku do piątku
o godz. 19.30 w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza.
W środę i czwartek na różaniec o godz. 19.30 zapraszamy również młodzież, która trzeci rok przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

3. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek,
16 października po wieczornej Mszy Św. i nabożeństwie różańcowym. Natomiast we wtorek po Mszy wieczornej będzie spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja.

4. W najbliższą środę, 18 października będziemy przeżywać peregrynację relikwii św. Jana Pawła II w naszej parafii. Zapraszamy parafian i wszystkie grupy istniejące w parafii do uczczenia św. Jana Pawła II w jego relikwiach w czasie Mszy św. o godz. 18.00.

5. Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli mieszkających i uczących w naszej parafii na Mszę Świętą w ich intencji w najbliższy czwartek, o godz. 18.00 oraz na agapę.

6. Zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu naszego organisty
p. Bartłomieja Banka, który odbędzie się za tydzień, w niedzielę 22 października o godz. 16.00.

7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek 6 870 zł, które zasilą Fundusz Stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy serdecznie wszystkim ofiarodawcom oraz kwestującym członkom Akcji Katolickiej, studentom z DAP i Młodzieży Wieczystej.

8. Centrum Kultury CALASANZ zaprasza na taniec towarzyski. Pierwsze zajęcia już
w najbliższy wtorek o godz. 19.30. Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci odbywają się w środy o 17.00. Trwają także zapisy na zajęcia techniczne dla chłopców, które ruszają od 8 listopada. Zapraszamy również na zajęcia z piłki siatkowej dla studentów i dorosłych we etorki i czwartki w godz. 20.00-21.30.

9. Od przyszłej niedzieli, wyłącznie w zakrystii, będzie można zamawiać intencje Mszy Św. na pierwsze półrocze przyszłego roku. Przyjmujemy również intencje Mszy Św. gregoriańskich.

10. Od dzisiaj można już składać wypominki za zmarłych. Z tyłu kościoła są wyłożone koperty z kartkami. Prosimy o zaznaczenie, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. Kartki w kopertach z wypisanymi imionami zmarłych prosimy przynosić do zakrystii lub składać na tacę.

11. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: Józef Starzyk. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…