Informacje dla Mam

Grupa Mam z Wieczystej zaprasza wszystkie mamy z małymi dziećmi oraz te spodziewające się maluszka w najbliższy wtorek (05.09) o 10:30 na pierwsze powakacyjne spotkanie, które będzie miało charakter organizacyjny.

W najbliższy wtorek 21 marca 2017 roku grupa Mam z Wieczystej zaprasza na Warsztaty z brafittingu.

We wtorek 21 lutego 2017 roku grupa Mam z Wieczystej zaprasza na spotkanie zatytułowane "Edukacja domowa jako forma edukacji alternatywnej".

W najbliższy wtorek ​10 stycznia 2017 roku Mamy z Wieczystej oraz Miejsce Dębina zapraszają wszystkie mamy oraz osoby towarzyszące na warsztaty o porodzie naturalnym po cesarskim cięciu.

Kto śpiewa dwa razy się modli, dlatego na pierwsze spotkanie w Nowym Roku, 3.01. (wtorek) Mamy z Wieczystej zapraszają do wspólnego kolędowania, które tradycyjnie rozpoczniemy o godzinie 10:30 w salce dolnego kościoła.

W najbliższy wtorek 6 grudnia Mamy z Wieczystej oraz Miejsce Dębina zapraszają wszystkie mamy oraz osoby towarzyszące na warsztaty o porodzie naturalnym po cesarskim cięciu.

We wtorek 29 listopada 2016 roku grupa Mam z Wieczystej zaprasza na spotkanie z misjonarzem, który opowie o wychowaniu dzieci w Afryce.

We wtorek 8 listopada 2016 roku odbędzie się kolejne spotkanie Mam z Wieczystej, na którym porozmawiamy o tym jak poszczególne formy działalności artystycznej (teatr, taniec, muzyka-gra na instrumencie, zajęcia plastyczne itd.) kształtują osobowość naszych dzieci.

W najbliższy wtorek, 25 października 2016 roku, grupa Mam z Wieczystej wraz z gościem będzie rozmawiała o pracy z dzieckiem metodą Marii Montessori oraz zostaną zaprezentowane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w tym systemie. Zapraszamy serdecznie na godzinę 10:30 do sali naprzeciwko świetlicy Kłapouszek.