1. Dzisiaj, po Mszach o 8.00 i 9.30 będzie błogosławieństwo osób żyjących samotnie. Za tydzień natomiast po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci. Także dzisiaj po południu: o godz. 16.00 – Msza Święta dla przedszkolaków, o godz. 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe.

2. W środę obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia uwielbiamy Boga wspominając ludzi świętych, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Nie wystarczy zatem nawiedzenie cmentarza i modlitwa nad grobami najbliższych. Prawdziwym darem dla naszych bliskich zmarłych jest ofiarowanie w ich intencji Mszy Świętej i przystąpienie do Komunii Świętej. W naszym kościele Msze Święte będą według porządku niedzielnego. Po południu, na godz. 17.00 zapraszamy na nieszpory i modlitwę za zmarłych.

3. Czwartek to Dzień Zaduszny. Msze Święte w naszym kościele zostaną odprawione do południa o godz. 6.30, 8.00, 9.30 oraz po południu o godz. 16.30, 18.00, 19.15.

4. W tym tygodniu przypada:
• Pierwszy Czwartek Miesiąca: Zapraszamy ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00.
• Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza Święta dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych odwiedzimy przed południem.
• Pierwsza Sobota Miesiąca: Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o 18.00 Msza Święta, a po Mszy Świętej adoracja do godz. 21.00.

5. Z tyłu kościoła na stoliku są jeszcze do zabrania kartki na wypominki. Prosimy o zaznaczenie, czy wypominki mają być w listopadzie, czy całoroczne. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17.15 modlimy modlitwą różańcowa się za zmarłych polecanych w wypominkach.

6. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii zespół „Różaniec” z Ukrainy, który śpiewem będzie towarzyszył w celebracjach Mszy Świętych niedzielnych.

7. Za tydzień do skarbony – serca będzie można złożyć ofiary na zapłacenie pozostałej kwoty należności za organy. Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom, którzy ciągle wspierają tę inwestycję.

8. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Eugeniusz Rachwaniec, Sławomir Tobik, Jan Migas, Wanda Dietl, Czesław Ptak. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…