1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków obchodzących w maju małżeńskie jubileusze, a za tydzień błogosławieństwo dzieci.
Po południu: - o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci przedszkolnych, - o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, - o godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe.

2. Wszystkich parafian, a szczególnie rodziców z dziećmi i dziadków z wnukami zapraszamy dzisiaj po południu na Piknik Parafialny, który będzie się odbywał w godzinach od 14.30 do 17.30. W programie występy wokalne i taneczne naszych dzieci oraz tańce integracyjne. Dla pań stoisko kosmetyczne, dla panów mini-siłownia. Dla dzieci zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, chusta „Klanzy” i bańki mydlane. Dla rodzin turniej siatkówki z balonami wypełnionymi wodą i strzelanie z łuku sportowego. Ponadto loteria fantowa i grill. Piknik odbędzie się na terenie placu kościelnego.

3. W tym tygodniu przypadają:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca: zapraszamy ministrantów i lektorów na Mszę Św. o godz. 18.00. „Godzina Święta” zostanie odprawiona o godz. 17.00.
- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza św. dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych odwiedzimy przed południem.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca zostanie odprawione po Mszy Świętej o godz. 8.00. Wieczorem natomiast zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O godz. 17.00 różaniec, o 18.00 Msza Święta w tej intencji.

4. Zapraszamy młodych (licealistów i studentów, pracujących) na wspólny wyjazd na Lednicę organizowany przez nasze duszpasterstwo akademickie. Wyjazd będzie w piątek, 2 czerwca o godz. 23.00, a planowany powrót w niedzielę ok. 12.00. Zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na plakatach oraz u o. Jacka lub o. Piotra Górki. Koszt wyjazdu 110 zł.

5. Zapraszamy także na Pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 10 czerwca. Koszt przejazdu i ubezpieczenia to 45 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

6. Dzisiaj po Mszach Świętych przed naszym kościołem do puszek kwestują Siostry Sercanki, prowadzące w Krakowie bursę dla studiujących w tym mieście dziewcząt. Siostry można wesprzeć ofiarą lub poprzez zakup książek - cegiełek, a także ikon z wizerunkiem bł. Klary Szczęsnej.

7. Za tydzień, do skarbony serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów.

8. Przyszła Niedziela to Niedziela Zesłania Ducha Świętego. W sobotę, po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na modlitewne czuwanie.

9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Jadwiga Adamska, Stanisław Dywan, Zofia Chudy, Maria Jurek, Stanisław Czech. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…