1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.
Po południu: - o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, - o godz. 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe.
Dzisiejszą Mszę Świętą o 19.15 celebrować będą tegoroczni neoprezbiterzy pijarscy o. Dariusz Jabłoński, o. Mateusz Kazimierski, o. Łukasz Wilusz i o. Rafał Stenka. Po Mszy Świętej udzielą prymicyjnego błogosławieństwa.

2. Jutro przypada Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze święte będą odprawiane jak w dni powszednie.

3. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się we wtorek o godz. 10.00.

4. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego Wiecznego Kapłana. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny dziękować możemy za sakrament kapłaństwa, modlić się za duszpasterzy i o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Zapraszamy Was zatem do tej modlitwy i prosimy o modlitwę za kapłanów pracujących w tej parafii.

5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na kolonię dla dzieci, która odbędzie się w Suśćcu na Roztoczu w dniach od 10 do 23 lipca. Szczegóły na plakatach i w biurze Centrum Kultury CALASANZ.

6. Dzisiaj do skarbony serca można złożyć ofiary na wykonanie organów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli także specjalne ofiary na ten cel.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Łucja Bochenko. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…