1. Dzisiaj po południu zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień błogosławieństwo małżonków obchodzących w maju małżeńskie jubileusze.

2. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele odprawiane są codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy.

3. Zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej na spotkanie w poniedziałek 22 maja po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.

4. Wszystkich parafian, a szczególnie rodziców z dziećmi i dziadków z wnukami zapraszamy na Piknik Parafialny w przyszłą niedzielę 28 maja w godzinach od 14.30 do 17.30. W programie występy wokalne i taneczne naszych dzieci oraz tańce integracyjne. Dla pań stoisko kosmetyczne, dla panów mini-siłownia. Dla dzieci zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, chusta „Klanzy” i bańki mydlane. Dla rodzin turniej siatkówki z balonami wypełnionymi wodą i strzelanie z łuku sportowego. Ponadto loteria fantowa i grill. Piknik odbędzie się na terenie placu kościelnego, dlatego w tym dniu część parking będzie zamknięta już od godz. 11.00.

5. Zapraszamy młodych (licealistów i studentów, pracujących) na wspólny wyjazd na Lednicę organizowany przez nasze duszpasterstwo akademickie. Wyjazd będzie w piątek, 2 czerwca o godz. 23.00, a planowany powrót w niedzielę ok. 12.00. Zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na plakatach oraz u o. Jacka lub o. Piotra Górki. Koszt wyjazdu 110 zł.

6. Zapraszamy parafian na Pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 10 czerwca. Koszt przejazdu i ubezpieczenia to 45 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przed naszym kościołem do puszek kwestować będą Siostry Sercanki, prowadzące w Krakowie bursę dla studiujących w tym mieście dziewcząt. Bursa, by mogła dalej służyć studentkom, musi zostać generalnie wyremontowana. Siostry można wesprzeć ofiarą lub poprzez zakup książek - cegiełek, a także ikon z wizerunkiem bł. Klary Szczęsnej.

8. W naszej parafii odbywają się Zajęcia Fitness i Zdrowy Kręgosłup. W najbliższym tygodniu zapraszamy na DNI OTWARTE w poniedziałek i środę o godz. 19.30 i 20.30 w małej sali gimnastycznej pod kościołem. Szczegółowe informacje na tablicach ogłoszeń przed kościołem. Zapisy telefonicznie i mailem.

9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Małgorzata Chmielowiec. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…