Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. W dzisiejszą Niedzielę Świętej Rodziny, na Mszy św. o godz. 12.30 małżonkowie i tegoroczni jubilaci odnowią przysięgę małżeńską. O godz. 17.15 w kaplicy Kalasancjusza będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W poniedziałek przypada święto Świętych Młodzianków.

3. W czwartek, w ostatni dzień roku, zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne. Modlitwę rozpoczniemy wcześniej, o godz. 16.30, a o godz. 17.00 odprawimy Mszę św. Podziękujemy Bogu za otrzymane dobro, przeprosimy za grzechy i zaniedbania oraz poprosimy o błogosławieństwo w nadchodzącym roku. Nie będzie Mszy św. o 24.00.

4. W piątek Nowy Rok - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę, z tym, że nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. W tym dniu przypada również pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawimy podczas adoracji o godz. 17.30.

5. W tym tygodniu przypada również pierwsza Sobota Miesiąca. Modlitwa w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych, podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji trwającej do godz. 21.00.

6. W ostatnim dniu roku kończymy Maraton Modlitewny jako dziękczynienie za dar św. Jana Pawła II. Nie kończymy natomiast codziennej adoracji. Każdego dnia zapraszamy na godzi, 17.30, na spotkanie z Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.

7. W zakrystii możemy nabyć świąteczną prasę katolicką: Głos Ostrej Bramy, Niedzielę, Gościa Niedzielnego, nowy numer Żywego Słowa oraz dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Stasia z dołączonymi koronami na Uroczystość Trzech Króli.

8. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: śp. Barbara Michalecka. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…