Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. W dzisiejszą, pierwszą niedzielę miesiąca, od godz. 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Każdego dnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, na godz. 17.30. Program adoracji wywieszony jest na tablicach i umieszczony na stronie internetowej parafii.

3. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Poświęcimy kredę i kadzidło, które będzie rozprowadzała Liturgiczna Służba Ołtarza. Ofiarami na tacę i do skarbony wspieramy misje i dzieło Kolędników Misyjnych. Dzieci, które będą uczestniczyć w Mszy św. o godz. 11.00, prosimy o przyniesienie koron.

4. W czwartek, jako pierwszy miesiąca, dziękujemy za dar Eucharystii i modlimy się w intencji powołań, również z naszej parafii.

5. W tym tygodniu zaczniemy „kolędowe” Msze św. w intencji Parafian.
W poniedziałek, na godz. 18.00 zapraszamy Mieszkańców ulicy Pawła Włodkowica, we wtorek Klemensa Janickiego, w czwartek ulicy Łąkowej, w piątek ulicy Ugorek, a w sobotę ulicy Fiołkowej. Kapłani, podczas tych Mszy, będą modlić się nad parafianami i udzielą indywidualnego błogosławieństwa, przy zachowaniu zalecanego dystansu. Będzie można zabrać do domów modlitwę błogosławieństwa i obrazek z modlitwą ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej.

6. Ofiary kolędowe, jeśli ktoś z Parafian będzie chciał i mógł, można składać podczas Mszy w intencji Parafian, jak też w niedzielę, na tacę. Ofiary będą przeznaczone na prace przy kolejnym witrażu i niedokończonej inwestycji wymiany okien.

7. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Żywe Słowo oraz dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Stasia z dołączonymi koronami na Uroczystość Trzech Króli.

8. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Bogdan Małysa, Wiesław Gołąb i Katarzyna Daniel. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…