Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Informujemy, że w związku z kontaktem jednego z ojców z naszej wspólnoty z osobą zarażoną koronawirusem, poddaliśmy się dobrowolnej izolacji, do wyjaśnienia sprawy. Msze św. będą odprawiane przez Współbraci z innej wspólnoty. Kościół jest stale dezynfekowany. Kancelaria parafialna funkcjonuje tylko telefonicznie w godzinach jej urzędowania.

2. Dzisiaj o godz. 18.45 adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Od wtorku, 1 września przywracamy Msze św. o godz. 8.00 - w dni powszednie i o godz. 18.00 - w niedziele.

4. We wtorek rozpoczynamy również nowy rok szkolny. Dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

5. W pierwszy czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się w intencji powołań. Od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z Godziną Świętą.

6. W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi przed Mszami św. Msza św. dla uczniów szkół podstawowych będzie o godz. 16.30. Chorych odwiedzimy w innym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu.

7. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy rocznicę konsekracji naszej świątyni.

9. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii. Ofiary na utrzymanie kościoła możemy składać do skarbony serca. Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o modlitwę.