Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Parafianom i Sympatykom, jeszcze raz dziękujemy za modlitwę i wszelkie przejawy wsparcia. Informujemy, że uzyskaliśmy negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa. O. Piotr Wiśniowski, u którego potwierdzono obecność, przebywa w izolacji i pod kontrolą sanepidu. Prosimy o modlitwę w jego intencji.

2. Dzisiaj od godz. 15.00, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu, parafialny chór Gaudete wznawia próby, przy zachowaniu wymogów sanitarnych. Członków chóru zapraszamy do sali gimnastycznej na godz. 19.30. Nowe osoby, które pragną dołączyć do chóru zapraszamy na godz. 19.00

4. W czwartek o godz. 19.00 rozpoczynają się spotkania obydwu istniejących
w naszej parafii Kręgów Biblijnych.

5. W piątek, 11 września, przed południem odwiedzimy chorych.

6. W sobotę, 12 września, nasz Zakon obchodzi uroczystość patronalną ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Sąsiednia parafia pijarów, przy ul. Dzielskiego przeżywa odpust parafialny. W Rzeszowie nowicjusze składają pierwsze śluby zakonne. Prosimy o modlitwę w ich intencji

7. W przyszła niedzielę, o godz. 14.30 I Komunia dla grupy dzieci ze Szkoły Sióstr Pijarek, o godz. 17.00 nabożeństwo Fatimskie z procesją ze światłami. O godz. 19.00 pierwsze, po wakacjach spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy przynależących do grupy i wszystkich chętnych.

8. Centrum Kultury Calasanz ogłasza zapisy na zajęcia dla dzieci. Więcej informacji na stronie internetowej i w biurze centrum.

9. Zaległe Bierzmowanie odbędzie się 22 września o godz. 19.30. Zainteresowaną młodzież prosimy o kontakt z animatorami.

10. W tym tygodniu z naszej parafii zmarły: śp. Genowefa Konieczna i Maria Smykal. Polećmy je Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”