Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Tradycją stały się już w naszej parafii Spotkania Pracowników Oświaty, organizowane rokrocznie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ostatnie takie spotkanie odbyło się  17 października 2014 roku, a wzięło w nim udział w sumie 32 nauczycieli z niemal wszystkich szkół znajdujących się na terenie naszej parafii. Obecni byli także nauczyciele, którzy nie pracują w ,,naszych” szkołach, jednak są naszymi parafianami.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św., sprawowaną w intencji tych, którzy na co dzień podejmują trud wychowania i wykształcenia młodego pokolenia. Po nabożeństwie różańcowym wszyscy spotkali się w naszej parafialnej kawiarence na wspólnej agape. Witając wszystkich, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie, o. Proboszcz złożył obecnym życzenia z okazji Ich święta. ,,Życzę, aby praca, którą podejmujecie dawała Wam dużo radości i satysfakcji” – powiedział.

Choć zdjęcia nie oddadzą radosnej atmosfery tego spotkania, poniżej zamieszczamy małą fotogalerię.

o. Piotr Recki SchP