Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Niedzielę Zesłania Ducha Świętego przeżywaliśmy na Wieczystej pod hasłem kolejnego Parafialnego Pikniku. W tym roku zorganizowany został już po raz piąty. Adresatami jak zawsze byli przede wszystkim nasi Parafianie, choć i tym razem  – wzorem lat ubiegłych – bawili się z nami także goście spoza parafii.

Organizatorzy zadbali o to, by w programie nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Największym zainteresowaniem cieszyła się wśród dzieci nadmuchiwana zjeżdżalnia, na której mogły wyskakać się do woli. Również sportowcy mieli na co popatrzeć. Odbył się bowiem Turniej Piłki Nożnej. Zgłosiło się kilka drużyn. Każda z nich chciała pochwalić się zwycięskim trofeum czyli Pucharem Proboszcza Parafii. Niestety, zwycięska drużyna mogła być tylko jedna.

Odbył się także Przegląd Piosenki nie tylko religijnej. Na scenie wystąpiło kilka zespołów, m.in. młodzież z Zespołu Szkół Salezjańskich w Krakowie. Po raz kolejny odważni ochotnicy mogli także oddać krew w specjalnie do tego przystosowanym autokarze.

Pogoda nam sprzyjała, dlatego można powiedzieć, że V Piknik Parafialny uznać możemy za udany. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w przyszłorocznym  – już  szóstym - Parafialnym Pikniku.

o. Piotr Recki SchP