1. Dzisiaj: - Po Mszy św. o 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień będzie błogosławieństwo rodzin.
  Po południu:  - o godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia i adoracja w ciszy
  - o godz. 17.00 - nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 1. Zapraszamy na spotkanie grupy Wolontariatu Parafialnego – jutro o godz. 19.00.
 1. W tym tygodniu przypadają:
  - Pierwszy Czwartek Miesiąca: zapraszamy ministrantów, lektorów na Mszę Św. o godz. 18.00. „Godzina Święta” zostanie odprawiona w kaplicy Kalasancjusza.
  - Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza św. dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych w naszej parafii odwiedzimy przed południem.
  - Pierwsza Sobota Miesiąca: Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O godz. 17.00 różaniec, o 18.00 Msza Święta w tej intencji, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
 1. Zbliża się powoli uroczystość Bierzmowania. W przyszłą niedzielę, 9 kwietnia, po ostatniej Mszy św. o godz. 19:15 odbędzie się spotkanie z Rodzicami kandydatów do Bierzmowania.
 1. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie przyniesionych palm będzie się odbywać podczas każdej Mszy Świętej. Uroczysta Msza z procesją z palmami będzie o godz. 11.00. W Niedzielę Palmową przed Mszami będzie można nabyć palmy wykonane przez studentów naszego Duszpasterstwo Akademickie.
 1. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Limanowej, która odbędzie się w sobotę 8 kwietnia. W drodze powrotnej nawiedzimy grób śp. o.Jana Frączka. Zapisy i wpłaty w zakrystii.
 1. Grupa Charytatywna rozprowadza dzisiaj Baranki Wielkanocne, z których dochód zasili działalność Caritas. Do skarbony przy wyjściu ud ul. Meissnera można też składać ofiary na kwiaty do Bożego grobu i na całoroczne dekorowanie naszego kościoła. Również dzisiaj do skarbony - serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów w naszym kościele.
 1. Duszpasterzom parafii w Balicach życzymy pomyślności w budowie kościoła parafialnego. „Szczęść Boże”.