1. Dzisiaj:
  - po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matki oczekujące na urodzenie dziecka.
  - o godz. 15.30 Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 1. W najbliższy wtorek, 12 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie Mam z Wieczystej. Będzie ono dotyczyło pracy z dzieckiem metodą Marii Montessori, o której opowie zaproszony gość. Początek o godz. 10.30, w sali naprzeciwko świetlicy Kłapouszek.
 1. Grupa medytacyjna należąca do Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej zaprasza na modlitwę w ciszy w każdy wtorek o godz. 18.45 w sali dolnego kościoła. Grupa ta od 3 lat spotyka się w naszej parafii na cotygodniowej wspólnej modlitwie.
 1. Informujemy, że rozpoczęły się już zapisy na kolonię dla dzieci organizowaną przez naszą parafię, która odbędzie się w dniach od 2 do 15 lipca w miejscowości Susiec na Roztoczu. Dom wczasowy znajduje się niedaleko zalewu w Majdanie Sopockim, który posiada piękną i dobrze utrzymaną plażę. Karty uczestnika kolonii można odebrać dzisiaj w zakrystii lub w świetlicy. Szerszych informacji udziela o. Grzegorz.
 1. Zapraszamy wszystkie rodziny przyjmujące pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży na Mszę Świętą w najbliższą sobotę 16 kwietnia o godz. 18, podczas której wolontariusze ŚDM z Krakowa będą świętować ostatnie 100 dni przygotowań do tego wydarzenia. Homilię w czasie Mszy Świętej wygłosi ks. Wojciech Węgrzyniak.
 1. Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące wolontariatu parafialnego, który działa niezależne od wolontariatu w ramach Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy osoby, które były na spotkaniu w lutym, ale zaproszenie kierujemy też do wszystkich tych, którzy nie mogli być na poprzednim spotkaniu, a chcą coś robić dla innych bezinteresownie. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 kwietnia, o godz. 17.00 w dolnym kościele.
 1. Kazania w naszej parafii w najbliższą niedzielę głosił będzie ksiądz z parafii w Balicach. Ofiary składane na tacę będą pomocą w budowie tamtejszego kościoła.
 1. Dzisiaj do skarbony serca można jeszcze złożyć ofiarę na całoroczne dekorowanie naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za ofiary już złożone.
 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Maria Prusak, Halina Janiczek i Tadeusz Lenk. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …