Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Zapraszamy dzisiaj i w kolejne dni na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy o godz. 17.30.6
 1. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej
 1. Grupa Medytacji Chrześcijańskiej zaprasza w każdy wtorek o godz. 18:45, do świetlicy w dolnym kościele na modlitwę medytacyjną w ciszy zarówno dorosłych, jak i młodzież. Tradycja tej formy modlitwy, zapoczątkowanej przez Ojców Pustyni już w IV w., jest kontynuowana w naszej Parafii od 11 lat. 
 1. W czwartek, o godz. 10.30 zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie miała Szkoła Centrum Autyzmu. Po wieczornej Mszy św., Schola „Nutki z Wieczystej” zaprasza dzieci na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
 1. W piątek, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, na Mszy św. o godz. 8.00 będzie miała młodzież ze szkół ponadpodstawowych, o godz. 9.00 Szkoła Sióstr Pijarek i Szkoła nr 128, a o godz. 10.30 Szkoła Podstawowa nr 114. W tym dniu zapraszamy uczniów wszystkich szkół, a także wychowawców, nauczycieli oraz rodziców do modlitwy i wdzięczności za miniony rok. 
 1. Wspólnota Adoracji Moria zaprasza na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, w sobotę, po wieczornej Mszy św. 
 1. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 prymicyjną Mszę św. odprawi Krzysztof Świderski. Będzie to okazja do podziękowania Neoprezbiterowi za rok posługiwania w naszej parafii. Od września o. Krzysztof będzie pracował w pijarskiej szkole w Rzeszowie. Posługę w naszej parafii rozpocznie kleryk Bartosz Cielecki
 1. Za tydzień, w niedzielę, o godz. 16.00 Mszę św. będą miały rodziny z Domowego Kościoła. Rodziny jednego z Kręgów przyjmą Jezusa jako Pana i Zbawiciela. 
 1. Przypominamy o możliwości pielgrzymowania do Medziugorje, w dniach od 13 do 22 sierpnia. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej. 
 1. Zakon Pijarów przyjmuje kandydatów na kapłanów i braci. Chętni proszeni są o kontakt do końca lipca z parafialnym duszpasterzem powołań, o. Rafałem Stenką lub prowincjalnym duszpasterzem powołań. 
 1. Na prośbę mieszkańców zachęcamy członków Spółdzielni Mieszkaniowej Ugorek do udziału w Walnym Zgromadzeniu, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 20 czerwca o godz. 17.00, w auli Akademii Wychowania Fizycznego, przy al. Jana Pawła II 78. Podczas zebrania zapadać będą ważne decyzje dotyczące losów spółdzielni. Nie bądźmy obojętni i nie pozwólmy innym decydować za nas. 
 1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
 1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli śp. Stefan Tula, Janina Chmura, Anna Mroczek i Fryderyk Kubala. Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek