Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Dzisiaj, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.30 nabożeństwo majowe
 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane codziennie o godz. 17.30 i adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, w środę od godz. 20.00 do 22.00, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
 1. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. jak w niedziele. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, ulicami Meissnera, Ugorek, Ułanów i Łąkową. Zapraszamy Parafian do udziału w procesji. Prosimy o przyjście dzieci do sypania kwiatów, dzieci po I Komunii, asysty procesyjnej do baldachimu, feretronów i chorągwi. O przygotowanie ołtarzy proszę rodziny Domowego Kościoła, Koło Przyjaciół Radia Maryja, rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz społeczność szkoły Sióstr Pijarek. 
 1. W piątek obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. 
 1. Od piątku, po wieczornych Mszach św. będą procesje eucharystyczne wokół kościoła. Zapraszamy na nie Parafian, w szczególności dzieci, służbę liturgiczną i wszystkich, którzy chcą się włączyć w asystę procesyjną. 
 1. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą one odprawiane każdego dnia o godz. 17.30. 
 1. W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00 będziemy się modlić w obronie życia. 
 1. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. 
 1. Zapraszamy na ogólnopolską pielgrzymkę Akcji Katolickiej do Częstochowy i sanktuarium maryjnego w Płokach. Odbędzie się ona 15 czerwca, w sobotę. Informacje o programie znajdują się na tablicach ogłoszeń. Koszt, to 72 zł. Zapisy i wpłaty w zakrystii. 
 1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
 1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli śp. Janusz Zieliński i Stanisław Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny