Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

  1. Dzisiaj, o godz. 15.00 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św., a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
  1. Przypominamy, że w czwartki, po wieczornej Mszy św. odbywają się spotkania Kręgów Biblijnych. Zachęcamy do przyłączenia się do rozważających Pismo św. 
  1. W piątek, Droga Krzyżowa dla dzieci będzie o godz. 17.15. Po wieczornej Mszy św. Drogę Krzyżową dla ogółu wiernych poprowadzą Rodziny z Domowego Kościoła
  1. W piątek, o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie Oazy młodzieżowej. Tym razem będzie o tym, czy ksiądz nie umie prać? Zapraszamy chętną młodzież. 
  1. W sobotę, odbędzie się pielgrzymka do Bazyliki Krzyża Świętego w Mogile, organizowana przez Akcję Katolicką. Zachęcamy Parafian do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zapisy w zakrystii. 
  1. W przyszłą niedzielę, odbędzie się kwesta na rzecz dwóch uczniów z Centrum Autyzmu, znajdującego się na terenie parafii. Wolontariusze z Fundacji HCPT Polska będą zbierać ofiary na pokrycie kosztów pielgrzymki do Matki Bożej z Lourdes. 
  1. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, która od poniedziałku do środy będzie miały wielkopostne rekolekcje
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Można też nabyć baranki wielkanocne i paschaliki. Do skarbony – serca możemy złożyć datki na kwiaty do kościoła. 
  1. Liturgiczna Służba Ołtarza rozdaje ulotki informujące o możliwości przekazania podatku na Centrum Kultury Calasanz działającego w parafii, na rzecz dzieci, młodzieży i seniorów. 
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Jerzy Jaworski, Jerzy Kowalski i Ludmiła Sieklicka. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…