Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Dzisiaj, od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
 1. W poniedziałek przypada święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej, a w piątek wspomnienie św. Faustyna Migueza – pijara. 
 1. W środę, na godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie parafialnego Wolontariatu, zarówno osoby przynależące jak i wszystkich chętnych.    
 1. W czwartek, jako pierwszy miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza i ich rodzinami modlimy się w intencji powołań i dziękujemy za dar Eucharystii
 1. W piątek, Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.15. Po wieczornej Mszy św. będzie Droga Krzyżowa dla ogółu wiernych, którą poprowadzi Wspólnota Adoracji Moria. Po Drodze Krzyżowej spotkanie wspólnoty. 
 1. W przyszłą niedzielę, o godz. 15.00 będzie Msza św. i spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. 
 1. Zapraszamy Parafian na pielgrzymkę do Bazyliki Krzyża Świętego w Mogile, która odbędzie się 16 marca br. Zapisy w zakrystii. 
 1. Do skarbony serca możemy składać ofiary na kwiaty, do kościoła i Grobu Pańskiego. 
 1. Przypominamy, że rozpoczęło się przygotowanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Spotkania odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki – jeden dzień do wyboru – o godzinie 18.45. 
 1. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci ze szkól podstawowych, które od środy do piątku będą miały swoje wielkopostne rekolekcje
 1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. 
 1. Zachęcamy zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w dniu otwartym Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 128, mieszczącej się na ul. Seniorów Lotnictwa, w czwartek, 7 marca, w godzinach od 18:00 do 19:30. 
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Andrzej Skoczyński i Maria Suder. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…