Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za chorych, dzisiaj, o godz. 17.30. 
  1. W miniony wtorek grupa osób praktykująca Medytację Chrześcijańską w naszej parafii, spotkała się na modlitwie w ciszy po raz 500. Z tej okazji zapraszamy dorosłych i młodzież zainteresowanych taką formą modlitwy bezsłownej, w każdy wtorek o godz. 18:45, do świetlicy, w dolnym kościele. 
  1. Środą Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu i parafialne Rekolekcje. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi i obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 6.30, 8.00, 9.00, 17.00, 18.00 i 19.15 – dla młodzieży. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, polegający na spożyciu jednego posiłku do syta oraz wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Na tacę będziemy mogli złożyć jałmużnę dla ubogich i potrzebujących. 
  1. W czwartek, nauki będą na Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00. O godz. 20.00 zapraszamy młodzież i wszystkich zainteresowanych na spotkanie „Dlaczego warto iść do przodu?” oraz świadectwo Bartosza Ostałowskiego – profesjonalnego kierowcę sportowego, który nie ma obu rąk i samochód prowadzi stopą. 
  1. W piątek, nauki rekolekcyjne na Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą o godz. 9.00, po Mszy rekolekcyjnej, o godz. 17.15 dla dzieci i po wieczornej Mszy św. 
  1. W sobotę, nauki rekolekcyjne o godz. 8.00 i 18.00. O godz. 10.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji Chorych i Starszych Parafian, z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Po Mszy. św. Wolontariat parafialny zaprasza chorych na poczęstunek, w kawiarni. O godz. 19.00 będzie adoracja z zawierzeniem parafii
  1. W przyszłą niedzielę, nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. O godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Ofiarami na tacę podziękujemy ks. Łukaszowi. 
  1. Liturgiczna Służba Ołtarza rozprowadza ulotki z programem rekolekcyjnym. Zachęcamy do zabrania i zaniesienie sąsiadom i znajomym. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. 
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarły śp. Helena Sztark i Zofia Cebulska. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…