Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, od godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, Godzina Miłosierdzia, następnie adoracja w ciszy i o godz. 17.15 różaniec z wypominkami za zmarłych.

2. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
W dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w uroczystości i niedziele o godz. 17.15. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz. 7.45 i odprawiamy Mszę św. w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 8.00. Wypominki można składać na tacę lub w zakrystii.

3. W czwartek obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić V Światowy Dzień Ubogich. Ofiary na rzecz potrzebujących będziemy mogli składać do skarbony serca.

5. W tym dniu będzie dodatkowa Msza św., o godz. 15.30, dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św.

6. We wtorek, 16 listopada będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Miłosierdzia - Ostrobramskiej. Sumie Odpustowej o g. 18.00, będzie przewodniczył o. Edward Kryściak – Rektor pijarskiej wspólnoty z Rakowic. Od godz. 15.00 będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, spowiedzi oraz nawiedzenia kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Leszek Nazarko, Edward Grzechynia, Maria Lachowicz, Maria Burnóg, Danuta Bujas. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”