Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Powoli tradycją stają się już w naszej parafii wizyty Kolędników Misyjnych. Jak przez kilka ostatnich lat, tak i w tym roku, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, na Mszy św. o godz. 11.oo dokonało się uroczyste błogosławieństwo i posłanie dzieci, które odwiedzając domy naszych parafian,  zanoszą im Radosną Nowinę.

Realizacja wspomnianej inicjatywy możliwa jest dzięki zaangażowaniu katechetki ze Szkoły Podstawowej nr 114  p. Elżbiety Pobożniak i kilku innych osób, które podejmując z nią współpracę, włączają się w przygotowanie wizyty kolędowej.

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku nie zabrakło rodzin, które otworzyły przed kolędnikami drzwi swoich domów. Wszystkim Parafianom, którzy nas przyjęli, dziękujemy za otwartość i życzliwość. Dziękujemy także za złożone przy okazji wizyty ofiary. W całości przeznaczone zostaną jako nasza pomoc dla misjonarzy.

Licząc na to, że następnym razem chętnych na przyjęcie Kolędników Misyjnych będzie jeszcze więcej, wszystkim życzymy Bożych łask na cały Nowy Rok.

o. Piotr