Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i w Niedzielę Świętej Rodziny na ulice naszej parafii znów wyszli mali Misyjni Kolędnicy. Wzorem lat ubiegłych nawiedzali domy naszych Parafian, dzieląc się przy tym radością z narodzenia Pana Jezusa.

Spotkania z Kolędnikami to niezwykłe chwile. Świadczą o tym wzruszenie i łzy radości, niejednokrotnie pojawiające się na twarzach goszczących nas Parafian. Kolędowanie to – oprócz wspólnego śpiewu kolęd – również okazja do wspólnej modlitwy za misje i misjonarzy. Zebrane przy okazji kolędowania ofiary przekazywane są zwyczajowo na wsparcie misyjnej działalności Kościoła.

Wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach, włączyli się w nurt modlitwy oraz wsparli działa misyjne swoją ofiarą, składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

o. Piotr Recki SchP