Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.
Po południu - Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17.30.

2. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Czerwcowych, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele i święta o 17.30.

3. Jutro przypada Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze święte będą odprawiane jak w dni powszednie.

4. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego Wiecznego Kapłana. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny dziękować możemy za sakrament kapłaństwa, modlić się za duszpasterzy i o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Zapraszamy Was zatem do tej modlitwy i prosimy o modlitwę za kapłanów pracujących w tej parafii.
W tym dniu, po wieczornej Mszy św. zostanie odprawione także Nabożeństwo Fatimskie z procesją.

5. Akcja Katolicka w naszej parafii obchodzi w tym roku dwudziestolecie działalności. Zapraszamy drogich parafian na wspólne świętowanie w sobotę 15 czerwca. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 16:00, a po niej na agapę połączoną ze wspomnieniami.

6. Za tydzień do skarbony – serca będzie można złożyć ofiary z przeznaczeniem na letni wypoczynek dzieci i młodzieży z naszej parafii.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Stanisław Liszka, Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek...