Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień błogosławieństwo małżonków, świętujących w maju małżeńskie jubileusze.
Po południu - Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30.

2. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych, które odprawiamy codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele i święta o 17.30.

3. Spotkanie formacyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej będzie jutro, po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.

4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie formacyjne we wtorek, po Mszy św. wieczornej.

5. W najbliższą sobotę w naszej parafii odbędzie się uroczystość święceń kapłańskich i diakonatu współbraci z naszego Zakonu. Święcenia kapłańskie przyjmie dk. Łukasz Czub, natomiast święcenia diakonatu klerycy: Dawid Bartochowski, Emil Grochowski oraz Przemysław Kołacki, który w ubiegłym roku odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską. Święceń udzieli im bp Janusz Mastalski, o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy do udziału i modlitwy w intencji tych naszych współbraci.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 o. Edward Kryściak odprawi Mszę Świętą z okazji obchodzonego przez siebie w tym roku jubileuszu 25-lecia święceń kapłańskich. O. Edward pracował w naszej parafii 2 lata, a teraz od kilku lat jest dyrektorem Liceum Pijarów i często odprawia Msze Święte w naszym kościele właśnie o godz. 8.00. Zapraszamy zatem za tydzień na Mszę jubileuszową.

7. W sobotę 25 maja na stadionie KS Wieczysta odbędzie się Festyn Rodzinny "Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony" w godzinach od 15 do 22. W programie: występy dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli, zawody piłkarskie, spartakiada przedszkolaków, animacje, zabawy i konkursy dla dzieci, pokazy służb mundurowych, koncerty zespołów muzycznych i pokaz laserowy.

8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Maria Ziółkowska, Irena Dukat, Barbara Grzywacz, Józefa Masaczyńska, Janusz Jedliński, Rodion Wisłocki. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…