Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.
Po południu - Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30.

2. Jutro – 13 maja, po Mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami.

3. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych, które odprawiamy codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele i święta o 17.30.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 dzieci klas czwartych ze szkół nr 114 i 128 będą obchodziły jubileusz I Komunii Świętej.

5. Także w przyszłą niedzielę o godz. 12.30 o. Jerzy Dziura odprawi Mszę Świętą z okazji obchodzonego przez siebie w tym roku jubileuszu 50-lecia święceń kapłańskich. O. Jerzy przez długie lata swojego kapłańskiego życia pełnił posługę duszpasterską w sąsiedniej parafii Najświętszego Imienia Maryi, będąc tam długoletnim proboszczem, a od 8 lat jest duszpasterzem naszej parafii na Wieczystej. Serdecznie zapraszamy na tę jubileuszową celebrę Eucharystii, a ze swojej strony otoczcie o. Jerzego gorącą modlitwą.

6. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Tadeusz Koziołek. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…