Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj: - Po Mszy o godz. 8.00 i 9.30 będzie błogosławieństwo osób żyjących samotnie, a za tydzień po Mszy o 11.00 błogosławieństwo dzieci.
Po południu: o 16.30 - zmiana Tajemnic Różańca, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale.

2. W najbliższy wtorek młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania w czasie Mszy o godz. 18.00. Sakramentu udzieli Bp Damian Muskus.

3. W Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.15 – dla dzieci oraz po wieczornej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa po Mszy odbędzie się po ulicach parafii.

4. W tym tygodniu przypadają:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca: Zapraszamy ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00. Godzina Święta zostanie odprawiona w kaplicy Kalasancjusza o godz. 17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu.
- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza Święta dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów będzie o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: zapraszamy na modlitwę w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o 17.00 - różaniec, o 18.00 Msza, a po niej adoracja do 21.00.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Opactwa Cystersów w Szczyrzycu, którą organizujemy 13 kwietnia . W programie: Msza św., Droga Krzyżowa, zwiedzanie muzeum. Koszt - 25 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

6. Od dzisiaj, przez kolejne niedziele, do skarbony – serca można składać ofiary na całoroczne dekorowanie naszego kościoła. Od przyszłej niedzieli będziemy natomiast rozprowadzać baranki wielkanocne, z których dochód zasili działalność charytatywną Caritas i naszej parafii.

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Tadeusz Gicala i Anna Kot. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…