Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień błogosławieństwo rodzin. Po południu z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja w ciszy, a o godz. 17.15 – różaniec z wypominkami.

2. W przyszłą niedzielę, na Mszę o godz. 15.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

3. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Modlitwa różańcowa rozpoczyna się o godz. 17.15. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz. 7.45.

4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w piątek o godz. 19.00.

5. Centrum Kultury CALASANZ zaprasza dzieci na zajęcia teatralne, które będą odbywały się we czwartki o godzinie 17.00. Przypominamy również o trwających zajęciach umuzykalniających dla maluchów we czwartki przed południem: dzieci do pierwszego roku życia o godz. 9.30 oraz do drugiego roku życia o 10.30.

6. Stowarzyszenie na rzecz dzieci z chorobą nowotworową „KOLIBER” dziękuje serdecznie wszystkim, którzy odpowiedzieli w ubiegłą niedzielę na naszą prośbę. Dzięki państwa ofiarności i szczodremu sercu zebraliśmy 8.901,15 zł i 5 Euro, którą to kwotę przeznaczymy na zorganizowanie Wigilii na Oddziale Onkologii Dziecięcej. Niech dobro, którym się dzielicie do Was wraca.

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Jolanta Chwalibogowska, Piotr Piszczek, Józef Nosko. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…