Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków obchodzących w sierpniu swoje jubileusze małżeństwa, a za tydzień będzie błogosławieństwo dzieci.
- Wieczorem o 18.30 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

2. Od przyszłej niedzieli wraca zwykły porządek Mszy Świętych niedzielnych, zatem będzie już Msza o godz. 18.00 oraz w dni powszednie od soboty będzie Msza Święta o godz. 8.00. Wraca również zwykły grafik otwarcia kancelarii parafialnej.

3. W tym tygodniu przypada:
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych: o godz. 17.00 różaniec, o 18.00 Msza Święta i adoracja do godz. 21.00. Zapraszamy szczególnie te osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego.

4. Wysłuchajmy teraz świadectwa pana Marka Kędziorka, który przybliży nam osobę i duchowe dziedzictwo księdza Jerzego Popiełuszki. Z tyłu kościoła możemy obejrzeć wystawę poświęconą Ks. Jerzemu, a przy wyjściu z kościoła nabyć płyty z jego kazaniami.