Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień błogosławieństwo małżonków obchodzących w sierpniu swoje jubileusze małżeństwa.

2. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość św. Józefa Kalasancjusza – założyciela Zakonu Pijarów. W naszym Zakonie jest to święto, dlatego zapraszamy także parafian do wspólnej modlitwy w czasie Mszy Świętych porannych sprawowanych ku czci Świętego.

3. W najbliższą niedzielę - 26 sierpnia będziemy gościć w naszej parafii promotora kultu bł. ks. Jerzego Popiełuszki, pana Marka Kędziorka, który poprzez słowo świadectwa przybliży nam osobę i duchowe dziedzictwo Kapłana - męczennika. Tego dnia będziemy mogli także obejrzeć w naszym kościele wystawę poświęconą Ks. Jerzemu, a przy wyjściu z kościoła nabyć płyty z jego kazaniami.

4. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Janina Masier, Jerzy Gospodarczyk. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…