Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i kolejny dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia. W pozostałe dni Nowenna będzie po Mszy Świętej wieczornej.

2. W tym tygodniu przypada:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca - Msza dla ministrantów i lektorów o godz. 18.00. „Godzina Święta” zostanie odprawiona o godz. 17.00.
- Pierwszy Piątek Miesiąca – od 16.00 spowiedź dzieci, potem Msza Święta. Chorych tradycyjnie odwiedzimy do południa. O 19.30 Msza Św. dla studentów i adoracja.
- Pierwsza Sobota Miesiąca - Modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O 17.00 będzie różaniec, o 18.00 Msza Św. w tej intencji i adoracja do godz. 21.00

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Uroczysta Msza Święta przy ołtarzu polowym w Łagiewnikach, zostanie odprawiona o godz. 10.00.

4. Przy wyjściach z kościoła jest jeszcze do nabycia nowy numer naszej parafialnej gazetki Głos Ostrej Bramy. Zachęcamy do wzięcia egzemplarza.

5. Również dzisiaj do skarbony - serca odbywa się kolejna zbiórka na pomoc rodzinom z Syrii w ramach inicjatywy Rodzina – Rodzinie. Ofiary można będzie składać także w najbliższą niedzielę.