Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj: - Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenia dziecka, a za tydzień błogosławieństwo małżonków, którzy w marcu świętują jubileusze zawarcia małżeństwa.
Po południu: o 16.00 - Msza dla dzieci przedszkolnych, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale.

2. Od jutra do środy odbywać się będą rekolekcje dla dzieci szkół podstawowych.

3. Zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej na comiesięczne spotkanie formacyjne w najbliższy poniedziałek po wieczornej Mszy św.

4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie formacyjne we wtorek 20 marca, po mszy św. wieczornej.

5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.00 – dla dzieci oraz po wieczornej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych. W najbliższy piątek, po Mszy Świętej o godz. 18.)0 zapraszamy na Drogę Krzyżową z rozważaniami Paula Clodela oraz z muzyką organową napisaną przez francuskiego kompozytora Marcela Dupre (czyt. Dipre).

6. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie przyniesionych palm będzie się odbywać podczas każdej Mszy Świętej. Uroczysta Msza z procesją z palmami będzie o godz. 11.00. W Niedzielę Palmową przed Mszami o 9.30, 11.00 i 12.30 będzie można nabyć palmy wykonane przez Wspólnotę Wiara Światło.

7. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Ludźmierza, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 marca. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

8. Grupa Charytatywna rozprowadza Baranki Wielkanocne, z których dochód zasili działalność Caritas. Do skarbony – serca do końca Wielkiego Postu można też składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na całoroczne dekorowanie naszego kościoła.

9. Dzisiaj Mszą Świętą o godz. 19.15 rozpoczynamy Pijarski Synod Młodych. Osoby w wieku od 16 do 30 roku życia, zapraszamy i zachęcamy do aktywnego włączenia się w przebieg naszego Synodu. Synod będzie polegał na cyklu spotkań, które będą okazją nie tylko do wspólnej modlitwy, ale przede wszystkich do podzielenie się wiarą i współtworzenia parafialnego duszpasterstwa młodych. Dlatego głos i obecność każdego z was, drodzy młodzi, będą dla nas bardzo ważne. Na plakatach i stronie internetowej umieszczony jest plan spotkań synodalnych.

10. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Zofia Trybulec i Zofia Kurek. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…